AKTUALITY

Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.  Aby jste to měli snadné, přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVT.

  1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu – Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace.
  2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit. V našem případě je to Charita Hrabyně
  3. Nakupte, jak jste zvyklí.

VÍCE ZDE

Hrabyňská pouť 2019

Ve dnech 17.-18.8.2019 se konala hrabyňská pouť.

Mše svatá za poutníky rehabilitačního centra Hrabyně se konala  v sobotu v 15.30.

Více fotek

 

Pouť ke svaté Kláře

Dne 10.srpna se konala tradiční pouť ke sv. Kláře. Slavnostní mši svatou sloužil novokněz Lukáš Dořičák, po ní  vystoupila Jistebnická 13, hráli k poslechu i k tanci, vytvořili velmi příjemnou a veselou atmosféru. 

Děkujeme všem, kteří svou přítomností podpořili naši slavnost. 

 

  

Více fotek

Setkání klientů a personálu

V rehabilitačním areálu na půdě Charity Hrabyně proběhlo v pátek 21.6.2019 odpoledne setkání klientů a personálu Charitního střediska matky Terezy Charity Ostrava.

Zpívalo se, povídalo i smálo a klienti si pochutnali na výborných koláčích, kávě a grilovaných klobáskách. Počasí nám přálo a atmosféra byla příjemná.

Zpětná vazba svědčí o tom, že akce se vydařila a bylo by prospěšné v něm pokračovat.  Je to výzva a současně i úkol pro organizátory obou charit.

 Více fotek

 

Oznámení - sběr šatstva pozastaven

Oznamujeme všem naším dárcům oblečení, že sběr je pozastaven na dobu neurčitou. O obnovení činnosti vás budeme včas informovat.

Děkujeme za pochopení.

 

Projekt Pošty Partner v Polance nad Odrou podpořil Klastr sociálních inovací a podniků SINEC

 Projekt Pošty Partner v Polance nad Odrou podpořil Klastr sociálních inovací a podniků SINEC  společně s Moravskoslezským krajem. 
Finanční prostředky budou využity na dovybavení střediska poštovních služeb a obchodu. 

Promenádní koncert Jistebnická 13

 

Dne 26. února v neděli odpoledne na Promenádním koncertu pořádaném v Zeleném salónku Centra sociálních služeb Hrabyně vystoupila kapela Jistebnická třináctka. Do tance a zpěvu nám hráli až do večerních  hodin.

                       

Děkujeme všem, kteří nás podpořili svou účastí a zapojili se do kulturního života areálu. 

 

Pouť k Panně Marii Nanebevzaté

Hlavní pouť Nanebevzetí Panny Marie v Hrabyni se konala ve dnech 15. – 16. srpna 2015. V sobotu v 15.30 byla sloužená mše svatá za Charitu Hrabyně a obyvatel rehabilitačního centra Hrabyne. Jako každým rokem jsme se zapojili i do aktivit prodeje. Nabízeli jsme naše populární harabyňské oplátky a drobné ruční práce. Foto zde: